کلمه عبور خود را فراموش کرده ام
Skip Navigation Links
صفحه اصلی سایت
صفحه اصلی انجمن
ثبت نام
لیست کاربران
پروژه ها
جستجو
قفسه بندی انباری کانتی لور چیست؟
قفسه بندی فروشگاهی
خرید ملک در اندیشه
حفاظت از خود در برابر آتش
طراحی سایت
فروش سایت mhrforum با دامین و هاست
نکات مهمی که در هنگام خرید تور مشهد باید به آن توجه کرد؟
خرید هاست ارزان
سایت های کاریردی
مشاوره تحصیلی
مراکز خرید شهر مسکو
کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی
ضرورت استفاده از پاوربانک اصلی چیست؟
طراحی سایت فروشگاهی
معرفی فریمورک انگولار و مزیت های آن
پنجشنبه 6 اردیبهشت سال 1397 2.190.110.20
parswebdesign
کاربر جدید
تاریخ عضویت: جمعه 2 تیر سال 1396
محل سکونت:
نوشته ها: 30
کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

این روزها شبکه های اجتماعی دیگر فقط محل ارتباط با دوستان و آشنایان نیستند و تبدیل به فضایی برای کسب درآمد شده اند. هر کسی می تواند از طریق شبکه های اجتماعی به ثروت برسد. هرچه شبکه اجتماعی مورد نظرتان محبوب تر و متداول تر باشد، درآمدی که می توانید از آن کسب نمایید بیشتر خواهد شد. امروزه اینستاگرام و کانال های تلگرامی، دارای رونق بسیاری در ایران هستند. با ما همراه باشید تا شما را با برخی راه های کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی آشنا نماییم.

1) فروش کارهای دستی
یک راه بسیار ساده برای کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی، فروش تولیدات خودتان است. امروزه هزاران صفحه در شبکه های اجتماعی یافت می شود که به فروش عروسک، لوازم نمدی، لباس، لوازم آرایش و... می پردازند و از درآمد خوبی برخوردار هستند. شما نیز می توانید برای کارهای دستی خود در یک یا تعدادی از شبکه های اجتماعی صفحه ای ایجاد کنید و با قرار دادن عکس محصولات و درج راه های تماس، محصولات خود را به فروش رسانید.
2) تبلیغات
امروزه عده بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی تنها از طریق تبلیغات، درآمدهای هنگفتی به دست می آورند. برای کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی از راه تبلیغات، باید در شبکه اجتماعی مورد نظرتان حساب فعالی ایجاد کنید که دائما با انواع پست های جذاب به روز رسانی گردد. سپس با تبلیغات در صفحات دیگر یا معرفی صفحه خود به آشنایان و دوستان، تعداد دنبال کنندگان خود را افزایش دهید. زمانی که دنبال کنندگان صفحه شما به حد قابل قبولی رسید، می توانید برای درج تبلیغات در صفحه خود اقدام نمایید. هرچه تعداد دنبال کنندگان صفحه شما بیشتر باشد، هزینه ای که برای تبلیغات دریافت می کنید بیشتر خواهد شد.
3) فروش صفحات شبکه اجتماعی
سومین راه کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی این است که ابتدا مانند راه شماره 2 اقدام به جذب دنبال کننده نمایید. پس از آنکه تعداد دنبال کنندگان شما به حدنصاب رسید، می توانید صفحه خود را به فروش برسانید. قیمت صفحه شما در شبکه اجتماعی، ارتباط مستقیم با دنبال کنندگان آن خواهد داشت.
4) مدیریت شبکه های اجتماعی
یکی از راه های ساده برای کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی این است که به عنوان مدیر شبکه اجتماعی، برای کسب و کارهای دیگر فعالیت نمایید. بدین منظور لازم است توانایی تولید محتوای مرتبط و جذاب در ارتباط با کسب و کار مورد نظر را داشته باشید. همچنین باید با روش های جذب دنبال کنندگان نیز آشنا باشید تا با افزایش تدریجی دنبال کنندگان صفحه اجتماعی که مدیر آن هستید، رضایت کارفرما را جلب نمایید.

به یاد داشته باشید رکن مهم در تعیین میزان کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی، تعداد دنبال کنندگان فعال شما است. بنابراین باید با صرف وقت، سایر کاربران را به صفحه خود دعوت نموده و به بازدید از پست ها تشویق نمایید. روش هایی مثل خرید دنبال کنندگان تقلبی می تواند در ظاهر حساب کاربری شما را معتبر و پر مخاطب جلوه دهد تا اعتماد کاربران حقیقی جلب شود. اما به تنهایی کمکی به سود دهی شبکه اجتماعی شما نخواهد کرد. همچنین به یاد داشته باشید که در آغاز راه اندازی حساب کاربری خود در یک شبکه اجتماعی، توقع سود دهی و کسب درآمد نباشید.

 

منبع: کسب درآمد از طریق شبکه های اجتماعی


 
 
 
 
 
فعاليت هاي در حال انجام در انجمن
 کاربران حاضر در سایت: 2 (تعداد 0 عضو و 2 مهمان)
 آمار و ارقام سایت انجمن تخصصی برنامه نویسی mhr
موضوع ها: 295, نوشته ها: 384, پروژهها:180 , اخبار:93 ,  کاربران: 161 , کل بازدیدها:281752
به جدید ترین عضو انجمن, mojnpco خوش آمد میگوییم.